Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  660 521 554

Jakie zastosowanie mają listwy przysufitowe w aranżacji wnętrz i jakie efekty można dzięki nim uzyskać?

Aby móc cieszyć się nowym mieszkaniem albo domem, nie wystarczy kupić nieruchomość – stan surowy trzeba jeszcze odpowiednio wykończyć. Wnętrzom należy nadać funkcjonalność, dobierając do nich właściwe elementy wykończeniowe, przemyśleć ich rozmieszczenie i to, jakie wyposażenie będzie potrzebne domownikom. Pomieszczenia muszą spełniać ich oczekiwania, być dopasowane do ich stylu życia oraz gustu. Wygląd wnętrz jest bowiem tak samo istotny, jak ich funkcjonalność. Przebywanie w przestrzeniach, które odpowiadają naszemu zmysłowi estetycznemu, wpływa bardzo korzystnie na umysł – pobudza kreatywność, poprawia samopoczucie, polepsza jakość snu, a także ułatwia utrzymywanie zdrowych relacji z innymi członkami rodziny.

Jakie są zalety stosowania listew przysufitowych?

Jednym z najważniejszych elementów wykończenia wnętrz jest wybór kolorów farb ściennych. Chcąc jeszcze bardziej dopieścić wygląd swoich ścian, można zdecydować się na montaż listew przysufitowych, które doskonale maskują wszelkie niedociągnięcia, nadają ścianom oryginalności oraz podkreślają styl, w jakim urządzone są pomieszczenia. Można powiedzieć, że to tylko nieistotny detal wykończeniowy, jednak to właśnie takie drobne elementy sprawiają, że wnętrza nabierają charakteru!

  • Sprawiają, że ściany wyglądają oryginalnie.
  • Dzięki nim ściany sprawiają wrażenie, jakby płynnie przechodziły w sufit.
  • Wnętrza z listwami przysufitowymi zyskują subtelny urok.
  • Powiększają optycznie pomieszczenia.
  • Ściany wykończone listwami przysufitowymi prezentują się elegancko.
  • Doskonale maskują wszelkie nieestetyczne mankamenty występujące na styku ścian i sufitu takie jak np.: pęknięcia, krzywizny, nierówności itp.
  • Bardzo łatwo jest je zamontować.
  • Można je pokryć dowolną farbą, nadając im pożądany wygląd i dopasowując do aranżacji wnętrza.
  • Można za nimi ukryć fragmenty instalacji ułożonej pod sufitem, dzięki czemu kable niezbędne np. do zestawów kina domowego będą niewidoczne.
  • Pasują do każdego stylu zarówno minimalistycznego, klasycznego, jak i rustykalnego.

 

 

 

listwa

Czym charakteryzują się nasze listwy przysufitowe?

Oferowane przez nas listwy przysufitowe zapewniają płynne przejście pomiędzy ścianą a sufitem. Można je z powodzeniem wykorzystywać w różnych aranżacjach, gdyż występują w wielu różnych kształtach. Do wyboru są listwy bardzo proste, o minimalistycznym charakterze, które doskonale wzbogacą aranżację wnętrz nowoczesnych, a także bogato zdobione listwy o wyszukanych kształtach, które świetnie dopełnią aranżację wnętrz klasycznych.

Są wykonane z twardego styropianu EPS 200 albo styroduru XPS – polistyrenu ekstrudowanego. Tworzywa te odznaczają się dużą twardością, wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i wilgoć. 

Jak można wykorzystać listwy przysufitowe w aranżacji wnętrza?

Podstawowym zastosowaniem listew przysufitowych jest ich montaż na styku ścian i sufitu. Pełnią funkcję dekoracyjną i maskującą. Doskonale sprawdzą się zarówno na ścianach pomalowanych farbą, jak i tych obklejonych tapetami. Pasują do każdego typu aranżacji, podkreślając jej charakter. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które lubią staranne wykończenie wnętrz!