Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  660 521 554

Jak kształty ze styropianu mogą ozdobić sklepy?

To ważne, aby sklep wzbudzał zainteresowanie nie tylko swoim asortymentem oraz konkurencyjnymi cenami, ale również wystrojem. Dzięki niemu wyróżnia się spośród podobnych lokali, przyciąga wzrok potencjalnych klientów, a także znacznie łatwiej zapada im w pamięć. Wywiera na nich odpowiednie wrażenie, tworząc obraz miejsca, do którego pragną wracać i które chcą poznać jeszcze lepiej. Kształty wycięte ze styropianu to tanie, różnorodne i niezwykle estetyczne ozdoby, które pomagają nadać wnętrzu sklepu wyjątkowy charakter. Są również bardzo lekkie, dzięki czemu można bardzo łatwo przykleić je do ściany lub zawiesić pod sufitem. 

Jakie kształty ze styropianu można wykonać? 

Styropian jako tworzywo ma bardzo wiele zalet: jest równocześnie lekki oraz wytrzymały, twardy, ale przy tym bardzo łatwy w obróbce. Dzięki temu można stworzyć z niego niemal dowolny kształt – od stosunkowo prostych brył, po zaskakujące, finezyjne formy. W sklepach bardzo często wykorzystuje się litery i cyfry, za pomocą których można przedstawić motto firmy lub chwytliwy tekst reklamowy. Inne kształty ze styropianu mogą stanowić dodatkową ozdobę, która wzbogaci tekst i uczyni go bardziej charakterystycznym, lepiej zapadającym w pamięć. Ze styropianu można wykonać również logo sklepu. Potem wystarczy je pomalować i pięknie wyeksponować, na przykład wieszając na ścianie. 

Kształty ze styropianu jako ozdoby sezonowe 

Różnorodne kształty wycięte ze styropianu doskonale sprawdzają się jako ozdoby sezonowe. Ich najważniejszymi zaletami są niewielki koszt oraz bardzo łatwy montaż – dzięki temu ich zmiana lub zdjęcie nie stanowią najmniejszego problemu! Niewiele rzeczy tak doskonale buduje atmosferę wyjątkowych dni jak okolicznościowe ozdoby: serca w Walentynki, duchy w Halloween, pisanki i zajączki w okolicach Wielkanocy oraz bombki, bałwanki i płatki śniegu na Boże Narodzenie (te ostatnie sprawdzają się wyjątkowo dobrze, bo styropian jest bardzo lekki, więc zawieszony pod sufitem kołysze się wraz z każdym powiewem wiatru). Oczywiście są to jedynie przykłady: w ozdabianiu sklepu na różne święta ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Styropian jest doskonałym materiałem do tego zadania, bo pozwala zamienić w rzeczywistość niemal każdy pomysł.