Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  660 521 554

Jak dobrać sztukaterię do wnętrza?

Wyobraź sobie, że możesz w prosty sposób przeobrazić z pozoru nijakie wnętrze w prawdziwie luksusowe pomieszczenie. Myślisz, że to niemożliwe lub wymaga ogromnych nakładów finansowych? Ależ skąd! Dzięki sztukaterii możesz stosunkowo niskim kosztem sprawić, że Twój dom, mieszkanie lub firma zmieni się nie do poznania. Kluczem do sukcesu okaże się jednak jej odpowiednie dopasowanie.

Jak ozdobić wnętrze sztukaterią?

Wybierając wymarzoną sztukaterię, należy kierować się przede wszystkim stylem wnętrza. Dzięki temu nie zaburzysz całej kompozycji i stworzysz spójny wystrój. Do pomieszczeń urządzonych w nurcie minimalistycznym wybierz proste listwy ścienne oraz przysufitowe. Jeżeli jednak zdecydowałeś się na ozdobny styl wykończenia, możesz sięgnąć po sztukaterię o bardziej skomplikowanej budowie.

Nie mniej istotne jest dopasowanie do siebie poszczególnych listew. Warto wybierać ich takie rodzaje, które będą sprawiały wrażenie kompletu. Zestawienie ze sobą sztukaterii w zupełnie odmiennych stylach z reguły nie prezentuje się korzystnie.

Do wykonania różnego rodzaju sztukaterii, tak samo jak estetycznych logo 3D, wykorzystujemy styrodur lub styropian. Są to materiały o dużej gęstości, dzięki czemu zapewniają świetną trwałość. Jesteśmy otwarci na najróżniejsze propozycje, dlatego zapraszamy Cię do kontaktu. Wspólnie odmienimy wystrój Twojego wnętrza dzięki efektownej sztukaterii.

salon

Dlaczego warto wykorzystać sztukaterię we wnętrzach?

Jak już zostało wspomniane, sztukateria sprawia, że wnętrze nabiera luksusowego wyglądu. Takie zdobienia kojarzą się bowiem z królewskimi pałacami i ekskluzywnymi nieruchomościami wprost z okładek światowych magazynów. To również sposób na zaaranżowanie pustej przestrzeni na ścianie. Kilka listew ściennych może z powodzeniem zastąpić obrazy i inne dekoracje. Warto zaznaczyć, że jest to zarazem element wykończenia wnętrz, który nigdy nie wychodzi z mody. Nie musisz więc obawiać się, że po kilku latach konieczny będzie remont.