Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  660 521 554

Blog

salon

Jak dobrać sztukaterię do wnętrza?

Wyobraź sobie, że możesz w prosty sposób przeobrazić z pozoru nijakie wnętrze w prawdziwie luksusowe pomieszczenie. Myślisz, że to niemożliwe lub wymaga ogromnych nakładów finansowych? Ależ skąd! Dzięki sztukaterii możesz stosunkowo niskim kosztem sprawić, że Twój dom, mieszkanie lub firma zmieni się nie do poznania. Kluczem do sukcesu okaże się jednak jej odpowiednie dopasowanie.

Czytaj więcej...

pokój dzieci

Dekoracja pokoju dziecięcego przy użyciu liter 3D

Każdy rodzic chce stworzyć swojemu maluchowi przestrzeń, która będzie przytulna i pełna uroku. Dziecko musi czuć się w niej przede wszystkim bezpiecznie. Nie od dziś jednak wiadomo, że to właśnie detale mają największy wpływ na efekt końcowy danej aranżacji. Kolory ścian, podłóg oraz meble to baza całego wystroju, która potrzebuje uzupełnienia w formie dodatków i ozdób.

Czytaj więcej...

aranżacja sklepu

Jak zaaranżować witryny sklepowe?

Odpowiednia aranżacja witryny sklepowej ma bezpośredni wpływ na ilość klientów. Powinna ona nie tylko informować, jakiego rodzaju produkty można nabyć w danym sklepie, lecz również przyciągać wzrok i zachęcać do wejścia do lokalu. Pamiętaj, że witryna jest wizytówką twojego sklepu, a także stanowi pierwszy element firmy, z którą klient ma bezpośredni kontakt. W jej projekcie liczy się każdy szczegół: sprawdź, jak ją zaaranżować.

Czytaj więcej...

styropian

Jak kształty ze styropianu mogą ozdobić sklepy?

To ważne, aby sklep wzbudzał zainteresowanie nie tylko swoim asortymentem oraz konkurencyjnymi cenami, ale również wystrojem. Dzięki niemu wyróżnia się spośród podobnych lokali, przyciąga wzrok potencjalnych klientów, a także znacznie łatwiej zapada im w pamięć. Wywiera na nich odpowiednie wrażenie, tworząc obraz miejsca, do którego pragną wracać i które chcą poznać jeszcze lepiej. Kształty wycięte ze styropianu to tanie, różnorodne i niezwykle estetyczne ozdoby, które pomagają nadać wnętrzu sklepu wyjątkowy charakter. Są również bardzo lekkie, dzięki czemu można bardzo łatwo przykleić je do ściany lub zawiesić pod sufitem. 

Czytaj więcej...

litery ze styropianu

Gdzie znajdują zastosowanie litery i cyfry ze styropianu?

Precyzyjnie wycięte litery lub cyfry ze styropianu i styroduru dają ogromne możliwości, jeśli chodzi o ozdabianie powierzchni, tworzenie szyldów, tablic i itd. Napisy mogą mieć dowolny kształt i naprawdę duże rozmiary. Można nadać im kolor wybrany przez klienta. Są niezwykle lekkie, a materiał, z którego są wykonane, można bez problemu przykleić praktycznie na każdej powierzchni. Do jakich celów najczęściej są zamawiane napisy dekoracyjne tego typu?

Czytaj więcej...

grafik tworzy logo

Jakie koszty trzeba ponieść przy realizacji firmowego logo?

Jeśli szukasz informacji na temat tego, ile kosztuje stworzenie przestrzennego logo na ścianę, zapewne spotykasz się z odpowiedzią – to zależy. Na końcową kwotę wpływa nie tylko firma realizująca zlecenie. Duże znaczenie mają twoje indywidualne wymagania. W tym wpisie znajdziesz informacje, które pozwolą ci sprecyzować wizję dotyczącą logo. Dowiesz się też, jakie są uśrednione widełki cenowe.

Czytaj więcej...

listwy przysufitowe

Jakie zastosowanie mają listwy przysufitowe w aranżacji wnętrz i jakie efekty można dzięki nim uzyskać?

Aby móc cieszyć się nowym mieszkaniem albo domem, nie wystarczy kupić nieruchomość – stan surowy trzeba jeszcze odpowiednio wykończyć. Wnętrzom należy nadać funkcjonalność, dobierając do nich właściwe elementy wykończeniowe, przemyśleć ich rozmieszczenie i to, jakie wyposażenie będzie potrzebne domownikom. Pomieszczenia muszą spełniać ich oczekiwania, być dopasowane do ich stylu życia oraz gustu. Wygląd wnętrz jest bowiem tak samo istotny, jak ich funkcjonalność. Przebywanie w przestrzeniach, które odpowiadają naszemu zmysłowi estetycznemu, wpływa bardzo korzystnie na umysł – pobudza kreatywność, poprawia samopoczucie, polepsza jakość snu, a także ułatwia utrzymywanie zdrowych relacji z innymi członkami rodziny.

Czytaj więcej...

recepcja w salonie urody

Gdzie będzie pasować logo z efektem srebrnego lustra?

Trójwymiarowe logotypy stały się absolutnym must-have w każdej nowoczesnej recepcji i punkcie usługowym.

Czytaj więcej...

wnętrze loftowe

Jakie logo firmy będzie pasować do wnętrz loftowych?

Styl loftowy i industrialne wnętrza w fabrycznym klimacie to najchętniej wybierane trendy ostatnich sezonów we wnętrzarstwie.

Czytaj więcej...

dom

Jakie efekty wizualne można osiągnąć dzięki zastosowaniu profili zewnętrznych?

Chcesz podnieść estetykę i wartość swojego budynku?

Czytaj więcej...